piątek, 10 lutego, 2023

Nowinki z Sieci_ Luty 2023

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami z Sieci Enterprise Europe Network i nie tylko.

 

#1 Wyjazd na dofinansowaną misję – na spotkania biznesowe w czasie Targów w Lipsku

zachęcamy przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w międzynarodowych Targach Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji, Targach Poddostawców, Targach Szlifowania i Ostrzenia Narzędzi, do udziału w misji do Lipska razem
z Enterprise Europe Network w Dolnośląskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej, która odbędzie się w dniach 7 – 9 marca 20223r.

 

WIĘCEJ informacji: TUTAJ

——————————————————————-

#2 Nabór do programu Ścieżka SMART. Do zdobycia w 2023 r. dofinansowanie o łącznej kwocie 6,67 mld zł

7 lutego ogłoszono nabór do Ścieżki SMART w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021-2027 (FENG). Jest to pierwszy uruchamiany konkurs w ramach programu FENG, przy czym już od 21 lutego przedsiębiorcy z sektora mikro-, małych i średnich firm będą mogli złożyć wnioski o dofinansowanie do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Konkurs ma na celu wsparcie rozwoju działań badawczych i innowacyjnych polskich biznesów. Łącznie, w tym roku, w ramach Ścieżki SMART do przedsiębiorców trafi 10,67 mld zł, z czego PARP rozdysponuje kwotę 6,67 mld zł.

WIĘCEJ

 

#3 BRNO INDUSTRY 4.0 | 2023

Przedsiębiorców zainteresowanych nowoczesnymi technologiami, cyfryzacją procesów produkcji, cyberbezpieczeństwem, itp. zapraszamy do rejestracji na spotkania biznesowe z przedsiębiorcami zagranicznymi, w czasie przedsięwzięcia organizowanego zarówno online 16 lutego br. , jak również na miejscu w Brnie w dniu 15 lutego 2023r.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, obowiązuje uprzednia rejestracja, której termin upływa 15 lutego br. Językiem spotkań jest język angielski.

WIĘCEJ

——————————————————————–

 #4 Hybrid b2b matchmaking at BUD-GRYF & HOME FAIR 2023 – Szczecin/POLAND

W dniach 16 i 17 marca br. przedsiębiorcy będą mieli możliwość odbycia spotkań indywidualnych online (16.03)  i na miejscu (17.03) z przedstawicielami zarejestrowanych uprzednio firm zagranicznych. Tematami przewodnimi spotkań będą: budownictwo – materiały, urządzenia, narzędzia, projektowanie wyposażenie wnętrz energia zrównoważony rozwój w projektowaniu. Udział w spotkaniach możliwy po uprzedniej rejestracji .

WIĘCEJ

——————————————————————–

#5 Bezpłatny dostęp do bazy ofert współpracy zagranicznej

W ramach realizowanego przez nas projektu Enterprise Europe Network oferujemy przedsiębiorcom dostęp do największej na świecie bezpłatnej bazy ofert współpracy zagranicznej. Baza zawiera profile firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw z prawie 60 krajów na całym świecie. Przedsiębiorcy poszukujący możliwości współpracy z kontrahentami zagranicznymi mogą sami przeszukiwać bazę w oparciu o rodzaj poszukiwanej współpracy, partnera biznesowego czy wybrany sektor działalności. Każdego dnia pojawiają się nowe profile firm zagranicznych.

W przypadku zainteresowania konkretnym profilem firmy zagranicznej w celu pozyskania danych kontaktowych do firmy prosimy o kontakt z naszym biurem. Istnieje również możliwość dopisania profilu Państwa firmy do ogólnoświatowej bazy. Dzięki tej bezpłatnej formie promocji firmy na rynkach zagranicznych, mają Państwo możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

BAZA OFERT WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ

——————————————————————–

#6 Prośba – wsparcie w wypełnieniu ankiety dot. opóźnień w płatnościach

Serdecznie zachęcamy do udziału w badaniu Komisji Europejskiej, którego tematem przewodnim są opóźnienia w płatnościach. Bylibyśmy wdzięczni za przesłanie kodu wygenerowanego po przesłaniu wypełnionej ankiety.Dziękujemy bardzo za podzielenie się z nami Państwa opinią.

Więcej dowiesz się TUTAJ.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.