poniedziałek, 11 kwietnia, 2022

Nowy kurs Akademii PARP: „Marketing eksportowy”

Kurs Akademii PARP: „Marketing eksportowy” adresowany jest do wszystkich tych przedsiębiorców, którzy są zainteresowani nawiązywaniem nowych kontaktów zagranicznych i rozwijaniem obecnych.

Podstawą do rozpoczęcia efektywnych działań marketingowych i promocyjnych w eksporcie jest znajomość potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów, świadomość mocnych cech swoich produktów oraz poprawne opracowanie głównego przekazu do grupy odbiorców. Nie można też pominąć kwestii zaangażowania kapitałowego i wyboru odpowiedniej inwestycji na zagranicznym rynku, która umożliwi stabilny rozwój firmy.

Jak stworzyć kampanie marketingową? Na czym polega pozycjonowanie produktu na rynku eksportowym? Jakie informacje są potrzebne do przeprowadzenia pozycjonowania oraz jakie narzędzia możemy do tego wykorzystać? Jak dostosować kampanię marketingową do określonej grupy docelowej? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w nowym, bezpłatnym kursie online Akademii PARP: „Marketing eksportowy”.

Kurs „Marketing eksportowy” jest już dostępny na platformie edukacyjnej Akademii PARP. Więcej informacji na temat kursu znajduje się tutaj.

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.