Zachęcamy Państwa serdecznie do udziału w bezpłatnym seminarium dedykowanym tematyce związanej z szacowaniem sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Spotkanie odbędzie się w dniu 19 października br.

Jak robić analizę? Jak często? Jakie wskaźniki brać pod uwagę? Tego oraz innych aspektów badania kondycji finansowej firmy, dowiecie się już 19 października 2021 roku podczas bezpłatnego webinarium pt.: „Ocena sytuacji finansowej przedsiębiorstwa”.

Webinarium poprowadzi Tomasz Maślanka, doktor habilitowany nauk społecznych w zakresie ekonomii i finansów, profesor Katedry Finansów Przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Autor wielu publikacji, m.in. monografii: „Analiza i ocena kondycji finansowej przedsiębiorstwa z wykorzystaniem rachunku przepływów pieniężnych” oraz  „Płynność finansowa determinantą zdolności kontynuacji działalności przedsiębiorstwa”.

W programie webinarium:

  1. Materiały źródłowe wykorzystywane w ocenie sytuacji finansowej.
  2. Analiza i ocena płynności finansowej.
  3. Analiza i ocena rentowności jednostki.
  4. Pozostałe obszary oceny kondycji finansowej (zadłużenie, wykorzystanie aktywów).
  5. Wybrane metody przewidywania upadłości przedsiębiorstwa.

Kiedy?

19 października br. godz. 11:30 – 13:00

Jak wziąć udział?

Webinarium jest otwarte i nie wymaga rejestracji. W dniu transmisji uaktywni się poniższy player, w którym obejrzysz materiał.

 

Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Centrum Rozwoju MŚP.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.