Sieć Enterprise Europe Network  obchodzi w tym roku swoje piętnaste urodziny. 15 lat współpracy z firmami zaowocowało wsparciem ponad 4 milionów małych i średnich przedsiębiorców z kilkudziesięciu państw. Bezpłatną pomoc od Sieci otrzymało ponad 100 tysięcy polskich przedsiębiorców.

Kim jesteśmy?

Sieć Enterprise Europe Network (EEN) to ponad 450 organizacji zlokalizowanych na całym świecie, wspierających przedsiębiorstwa z różnych sektorów. Sieć EEN działa skupia ekspertów z organizacji takich jak:

– izby handlowe i przemysłowe

– agencje rozwoju regionalnego

– uniwersytety i instytuty badawcze

– parki naukowo-technologiczne

Nasi specjaliści z Sieci służą pomocą ekspercką firmom ze wszystkich sektorów gospodarki.

W jaki sposób pomagamy firmom?

Porady i praktyczna pomoc doradców Sieci EEN wspierają przedsiębiorstwa od rolnictwa po sztuczną inteligencję, od przemysłu tekstylnego po lotniczy, od sektora spożywczego po przemysł kreatywny, koncentrując się w szczególności na zwiększaniu stabilności, odporności i transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Połączenie wiedzy ekspertów Sieci EEN i globalnego zasięgu sprawiło, że tysiące firm uzyskało dostęp do rynków międzynarodowych i mogło efektywniej rozwijać swoją działalność zagranicą.

Ponad pół miliona firm skorzystało z indywidualnego doradztwa biznesowego, które pomogło im zwiększyć swój potencjał międzynarodowy. 

 

 

Zachęcamy do przeczytania wybranych historii sukcesu firm, które skorzystały ze wsparcia Sieci:  https://een.ec.europa.eu/success-stories

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.