Zapraszamy do udziału w sesji spotkań biznesowych Open to Scandinavia organizowanej przez Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Spotkania brokerskie odbędą się w Elblągu 18 października 2018 roku.
Głównym celem wydarzenia jest nawiązanie długoterminowej współpracy międzynarodowej pomiędzy polskimi przedsiębiorstwami i firmami ze Szwecji, Finlandii oraz Danii.

Spotkania B2B stanowią niepowtarzalną okazję do bezpośredniej prezentacji oferty swojej firmy oraz nawiązania współpracy ze skandynawskimi firmami.

Do kogo skierowane są spotkania:

Klienci i dystrybutorzy działający w następujących sektorach:

  • przetwórstwo rolno-spożywcze,
  • obróbka drewna i produkcja mebli,
  • turystyka,
  • budownictwo okrętowe i jachty,
  • budownictwo i stolarka,
  • metalowy, maszyny i produkcja,
  • IT, ICT,
  • inne.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

TERMINY

Do 12.10.2018 Zarejestruj i opublikuj swój profil – ofertę biznesową firmy i propozycję współpracy. Im lepszy profil, tym więcej otrzymasz zaproszeń na spotkanie.
Do 12.10.2018 Umów się na spotkania biznesowe. Wyślij prośbę o spotkanie do wybranych uczestników. Zaproszenia na spotkania muszą zostać zaakceptowane lub odrzucone.
15.10.2018 Otrzymasz wstępny harmonogram spotkań za pośrednictwem poczty e-mail. Twój harmonogram będzie zawierał czas i numer stolika dla każdego pojedynczego spotkania.
18.10.2018
14:00 – 16:00
Dwustronne spotkania twarzą w twarz. Otrzymasz zaktualizowany harmonogram spotkań w recepcji.
  Czas trwania jednego spotkania: 20 min.

Agenda wydarzenia

Szczegółowe informacje:

Piotr Odoj
p.odoj@wmarr.olsztyn.pl
tel.: 89 512 24 02

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.