Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu online „Polish sweets in Germany” organizowanym przez sieć Enterprise Europe Network, które odbędzie się online 30 marca 2023 r., w godz. 10:00-11:30.

Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowany m.in. rynek słodyczy w Niemczech i perspektywy nawiązania współpracy z niemieckimi firmami.

Uczestnicy będą mieli okazję także zapoznać się z informacją na temat targów ISM Kolonia – wiodących na świecie międzynarodowych targów słodyczy i przekąsek, które w tym roku odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2023 r. w Kolonii.

Głównym punktem spotkania będzie prezentacja niemieckiego klienta go2market, który prowadzi supermarket w Kolonii (oraz Wiedniu), umożliwiając zagranicznym producentom żywności „przetestowanie“ niemieckiego rynku poprzez wystawienie na sprzedaż w określonym czasie swoich produktów w markecie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Spotkanie będzie prowadzone w języku  angielskim.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza.  

Więcej informacji o webinarium znajdą Państwo tutaj

Uczestnicy otrzymają link do spotkania przed wydarzeniem.

Zapraszamy serdecznie!

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.