Polska na targach Gamescom 2019

Po raz kolejny polskie firmy z branży gier komputerowych będą mogły skorzystać z promocji na stoisku podczas najbliższej edycji targów Gamescom 2019 w Kolonii.


Nazwa wydarzenia: Gamescom

Termin: 20-22 sierpnia 2019 r.

Strona wydarzenia: www.gamescom.global

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT, w szczególności sektora gier, wśród zagranicznych odbiorców. Oferta stoiska skierowana jest do firm, które w targach Gamescom biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),.

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia, jak również bilety wejściowe na targi Gamescom.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas Gamescom 2019, piszcie na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

 


Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Gamescom 2019 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.