Zapraszamy do udziału w polskich stoiskach, które zostaną zorganizowane podczas IoT World w Santa Clara (USA, 16-18 maja 2017 r.) i Pioneers Festival w Wiedniu (1-2 czerwca 2017 r.)

Nazwa targów: IoT World
Termin: 16-18 maja 2017 r.
Strona targów: https://tmt.knect365.com/iot-world/
Lokalizacja: Santa Clara, CA, Stany Zjednoczone
Nazwa wydarzenia: Pioneers Festival
Termin: 1-2 czerwca 2017 r.
Strona wydarzenia: https://pioneers.io/
Lokalizacja: Wiedeń, Austria

Celem organizacji stoisk jest promocja polskich firm, w tym startupów, reprezentujących sektor ICT wśród zagranicznych odbiorców. Oferta stoisk skierowana jest do firm, które w IoT World lub Pioneers Festival World biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tych wydarzeń.

Firmom zainteresowanym nieodpłatną promocją swojej oferty na polskich stoiskach informacyjno-promocyjnych umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery, itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze strefy b2b, w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na targach IoT World prosimy o kontakt na adres: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl. Uwaga – w przypadku IoT World termin przesyłania materiałów drukowanych mija 14 kwietnia!

Wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego na Pioneers Festival prosimy o kontakt na adres: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

 


 

Stoiska informacyjno-promocyjne podczas IoT World i Pioneers Festival zostaną zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.