W ciągu ostatnich lat cyfryzacja systemu opieki zdrowotnej i wszystkich przyległych obszarów stała się szeroko omawianym tematem. Oba kraje – zarówno Polska, jak i Niemcy – posiadają obszary charakteryzujące się zdecentralizowaną i niewystarczającą infrastrukturą medyczną. Pandemia COVID-19 uwidoczniła problemy obu systemów opieki zdrowotnej, ale także stworzyła bezprecedensową szansę na usprawnienia, innowacje i współpracę transgraniczną.

Polsko-niemieckie wydarzenie pn. „Polsko – Niemiecki Dzień Sektora Ochrony zdrowia” skupia firmy, instytucje, ośrodki badawcze, szpitale, specjalistów IT i dostawców rozwiązań w całym łańcuchu wartości sektora opieki zdrowotnej. Wydarzenie odbędzie się w dniu 11 lutego 2021 od konferencji online, w dalszej części przewidziane są wirtualne spotkania b2b.

Agenda wydarzenia

Katalog uczestników

Konferencja pozwoli na zapoznanie się z aktualnym stanem sektora ochrony zdrowia w Polsce i Brandenburgii. Doświadczeni prelegenci przedstawią wyzwania, szanse oraz polityczne i społeczne ramy tego obszaru działalności. Przedsiębiorstwa z obu krajów zaprezentują potencjalne rozwiązania. Poprzez wcześniej umówione spotkania potencjalni partnerzy mają okazję do wzajemnego poznania się.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy:

  • laboratoria medyczne oraz technologów;
  • specjalistów takich jak: optometryści, chiropraktycy, dentyści, ratownicy medyczni, farmaceuci;
  • producentów  i dostawców sprzętu medycznego;
  • użytkowników końcowych: szpitale, gabinety lekarskie, lekarzy itp.;
  • dostawców aplikacji informatycznych i telematycznych;
  • firmy rozpoczynające działalność w sektorze ochrony zdrowia;
  • naukowców;
  • towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych.

Rejestracja na wydarzenie jest przewidziana do 10. lutego 2021.

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.