Zachęcamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach online z ukraińskimi firmami, które 8 października 2020 r. zorganizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z ośrodkami z poszczególnych regionów.

Wydarzenie adresowane jest do firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży IT, w tym do firm outsourcingowych, dostawców oprogramowania, rozwiązań dla sektora finansowego czy e-commerce, technologii IoT, sztucznej inteligencji i in.

Na czym polega giełda kooperacyjna online?

Giełda kooperacyjna online to seria dwustronnych, wcześniej umówionych spotkań, które odbędą się przez internet, z wykorzystaniem specjalnej platformy. Spotkania potrwają 20 minut, a do udziału w nich nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Jak to działa?

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu online (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • 8 października 2020 r., na tej samej stronie, na której dokonujecie rejestracji na wydarzenie, odbędą się umówione spotkania online. Abyście mogli uczestniczyć w spotkaniach online, musicie się upewnić, że Wasz komputer posiada mikrofon i, opcjonalnie, kamerę internetową. Wymagania sprzętowe opisane zostały na stronie wydarzenia.

Koszty:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak wziąć udział?

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.