Zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych skierowanych do firm specjalizujących się lub poszukujących rozwiązań m. in. z dziedziny automatyki, obróbki materiałów oraz rozwiązań IT dla przemysłu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 października 2020 r.

Z uwagi na sytuację epidemiczną udział w spotkaniach odbywa się wirtualnie. Językiem spotkań jest język angielski. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

 

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy, najpóźniej do 4 października 2020 r. Im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje wziąć udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba zaznaczyć co najmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i dawał możliwość umawiania spotkań.
  • Należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Po zatwierdzeniu profilu, pojawia się on w katalogu online.

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniach, zachęcamy do kontaktu z regionalnym ośrodkiem Enterprise Europe Network.

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.