Przedsiębiorcy z sektora MŚP, zarówno producenci jak i importerzy mają możliwość udziału w zaaranżowanych wcześniej (na platformie b2match) spotkaniach biznesowych z partnerami zagranicznymi. Spotkania są organizowane przy okazji rozpoznawalnych imprez czy targów z branży rolno-spożywczej i stanowią doskonałą okazję do zdobycia cennych kontaktów biznesowych. Poniżej przedstawiamy 3 wybrane wydarzenia  odbywające się w najbliższym czasie organizowane w formule hybrydowej.

Meet4Business AGRA 2023 – 30-31 sierpnia, Słowenia (hybrydowo)

Międzynarodowe wydarzenie biznesowe Meet4Business AGRA 2023 jest organizowane w ramach 61. Międzynarodowych Targów Rolno-Spożywczych w Gornja Radgona w Słowenii.

To największe rolnicze wydarzenie matchmakingowe w Słowenii stanowi wyjątkową okazję do spotkania potencjalnych partnerów z obszaru innowacyjnych rozwiązań i technologii. Spotkania odbędą się na miejscu w dniu 30 sierpnia oraz online w dniu 31 sierpnia 2023.

Poruszane tematy:

 • Handel rolno-spożywczy
 • Produkcja i przetwarzanie produktów spożywczych
 • Produkcja i przetwórstwo ekologicznej żywności i napojów
 • Samowystarczalność żywieniowa i energetyczna
 • Bezpieczeństwo żywności
 • Stan gleby i rolnictwo regeneracyjne
 • Cyfryzacja, robotyka i sztuczna inteligencja w sektorze rolno-spożywczym

Dla kogo jest to wydarzenie?

– firmy zainteresowane rolnictwem

– firmy poszukujące partnerów do współpracy

– zespoły ds. cyfryzacji i start-upy poszukujące nowych klientów i partnerów

– eksperci w dziedzinie rolnictwa

– pracownicy akademiccy

– planujący projekty mające na celu rozwój i innowacje w obszarach związanych z branżą rolniczo-spożywczą

Agenda wydarzenia

Katalog zarejestrowanych firm

Rejestracja jest przewidziana do 24 sierpnia 2023 roku.

Riga Food 2023 – B2B Marketplace, 6-9 września 2023, Ryga (Łotwa) oraz online

15. edycja Riga Food Enterprise Europe Network Brokerage Event, której gospodarzem jest Łotewskie Centrum Technologiczne, odbędzie się w Rydze w dniach 6-9 września 2023 r., równolegle z międzynarodowymi targami Riga Food. To ważne wydarzenie dla bałtyckiego przemysłu spożywczego oferuje firmom możliwość znalezienia nowych partnerów i możliwości biznesowych w sektorze spożywczym poprzez spotkania b2b.

Wydarzenie skupia firmy (zarówno kupujących, jak i dostawców) z wielu krajów. Spotkania będą odbywać się na stoiskach wystawców Riga Food, dedykowanej strefie na stoisku Innovation oraz online i będą organizowane z wyprzedzeniem za pośrednictwem platformy b2match.

Poruszane tematy:

 • Produkty i technologie spożywcze
 • Produkty i technologie do napojów
 • Opakowania do żywności

Agenda wydarzenia

Wgląd do katalogu zarejestrowanych firm jest możliwy po wcześniejszej rejestracji. 

Rejestracja jest przewidziana do 8 września 2023

Warunki udziału:

 Uczestnicy mogą rejestrować się online i wybierać między ogólnymi (bezpłatnymi, możliwość odbycia do 5 spotkań) lub biznesowymi (59 EUR + 21% VAT) typami uczestnictwa. Wydarzenie skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz naukowców z branży spożywczej.

Marketplace Austria for Food & Beverages, 4 października, Wiedeń (Austria)

Austriacka Federalna Izba Gospodarcza organizuje międzynarodowe wydarzenie B2B dla austriackich producentów żywności, detalistów i hurtowników. To wyjątkowa okazja dla kupujących żywność i napoje, aby spotkać się z dostawcami i producentami w Wiedniu i poczuć smak Austrii!

Uczestnicy udadzą się do Wiednia na spotkania B2B z austriackimi producentami żywności i napojów, odwiedzą firmy, zwiedzą ich zakłady produkcyjne i wysłuchają wykładów informacyjnych na temat austriackiego przemysłu spożywczego.

Wydarzenie jest skierowane dla kupujących żywność i napoje oraz ekspertów z handlu detalicznego i hurtowego na całym świecie. Liczba miejsc jest ograniczona.
Dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w spotkaniach w Wiedniu, istnieje możliwość odbycia spotkań online.

Katalog zarejestrowanych firm austriackich

Rejestracja jest otwarta do 15 września 2023.

 

Lista wszystkich dostępnych wydarzeń organizowanych przez sieć Enterprise Europe Network: https://een.ec.europa.eu/events

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi biurami regionalnymi.

powrót
Udostępnij post
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.