Jeśli działasz w sektorze medycznym bądź pokrewnym, i poszukujesz współpracy zagranicznej, może to inicjatywa dla Ciebie?

W dniach 24 – 25 czerwca 2024r. w Warszawie odbędą się spotkania z udziałem firm holenderskich, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z przedsiębiorcami polskimi.

Wydarzenie jest wspólną inicjatywą sieci Enterprise Europe Network, Ministerstwa Spraw Zagranicznych Holandii, Ambasady Królestwa Niderlandów w Polsce i w Ukrainie. W ramach wydarzenia odbędzie się konferencja „Rebuild Ukraine Health & Rehabilitation” (na terenie EXPO XXI w Warszawie), której celem jest przedstawienie projektów dotyczących odbudowy Ukrainy w obszarach związanych z rehabilitacją, infrastrukturą opieki zdrowotnej i zdrowiem psychicznym oraz umożliwienie nawiązania kontaktów i podjęcie współpracy w tym zakresie z podmiotami z Holandii i Ukrainy.

Szczegóły wydarzenia: https://rebuild-ukraine-health-and-rehabilitation.b2match.io/

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.