W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network działającego w ramach Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zapraszamy na seminarium informacyjne: „Wsparcie przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027”, które odbędzie się 1 grudnia 2023 roku, w godzinach 10:00–13:30, w Suwałkach, w Parku Naukowo Technologicznym Polska-Wschód, ul. Innowacyjna 1.

Informacje o spotkaniu

Seminarium jest dedykowane firmom z województwa podlaskiego i ma na celu zapoznanie uczestników z możliwościami pozyskania finansowania w aktualnej perspektywie finansowej. Część szkoleniową poprowadzą Pan Daniel Puch – Horyzontalny Punt Kontaktowy Polska Wschodnia oraz Pan Marcin Kibitlewski – ekspert ds. funduszy unijnych.

Będzie to dobra okazja do poznania dostępnych form wsparcia biznesu i wymiany doświadczeń pomiędzy lokalnymi przedsiębiorcami w zakresie korzystania z funduszy unijnych.

Prelegenci

Daniel Puch – Kierownik Biura ds. Rozwoju i Programów Międzynarodowych na Politechnice Białostockiej, Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia. Manager kilkudziesięciu projektów o wartości ponad 300 mln zł, w których uczestniczyło ponad 25 tys. osób. Specjalizacje: FENG, HE, FERS, FEnIKS, FERC, FE dla Podlaskiego, FE dla Polski Wschodniej, INTERREG, ERA-NET, Programy międzynarodowe NCBR, Inne programy.

Marcin Kibitlewski – wieloletni trener szkoleń z zakresu współfinansowania inwestycji przy wsparciu środków unijnych, sporządzania biznes planów, studium wykonalności oraz analiz finansowych, posiadający doświadczenie w zakresie sporządzania dokumentacji jak również weryfikacji projektów od strony Instytucji Wdrażającej. W ramach przeprowadzonych szkoleń przeszkolił ponad 4500 osób w trakcie ponad 7700 godzin szkoleniowych. Ekspert ds. oceny projektów w zakresie studium wykonalności Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Na co dzień pomaga w pozyskiwaniu funduszy na inwestycje realizowane na terenie całego kraju. W swoim dorobku ma ponad 300 projektów na łączną kwotę ponad 400 mln zł.

REJESTRACJA (https://pfrr.pl/wsparcie-przedsiebiorcow-w-ramach-funduszy-europejskich-2021-2027-suwalki-01-12-2023-r/) do 28.11.2023 r.

Udział BEZPŁATNY.

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.