W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network działającego w ramach Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zapraszamy na seminarium informacyjne: „Wsparcie przedsiębiorców w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027”, które odbędzie się 1 grudnia 2023 roku, w godzinach 10:00–13:30, w Suwałkach, w Parku Naukowo Technologicznym Polska-Wschód, ul. Innowacyjna 1.

Informacje o spotkaniu

Seminarium jest dedykowane firmom z województwa podlaskiego i ma na celu zapoznanie uczestników z możliwościami pozyskania finansowania w aktualnej perspektywie finansowej. Część szkoleniową poprowadzą Pan Daniel Puch – Horyzontalny Punt Kontaktowy Polska Wschodnia oraz Pan Marcin Kibitlewski – ekspert ds. funduszy unijnych.

Będzie to dobra okazja do poznania dostępnych form wsparcia biznesu i wymiany doświadczeń pomiędzy lokalnymi przedsiębiorcami w zakresie korzystania z funduszy unijnych.

SZCZEGÓŁY

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.