Targi Tavola są jednymi z najatrakcyjniejszych w Europie targów żywności wysokiej jakości. Już po raz kolejny podczas tych targów sieć Enterprise Europe Network w dniach 14-15 września 2020 r. organizuje spotkania biznesowe  dla producentów i kupców żywności i napojów. W ramach tego wydarzenia zostaną zorganizowane spotkania face-to-face (30 min.) w oparciu o konkretne profile firm. 

Koszty udziału:

Udział w spotkaniach jest dla firm bezpłatny, dodatkowo uczestnicy spotkań mogą również bezpłatnie wziąć udział w targach Tavola, jeśli zarejestrują się za pośrednictwem strony internetowej targów. Wstęp na targi bez wcześniejszej rejestracji w dniu wydarzenia jest płatny i wynosi 25 euro. Koszt podróży i zakwaterowania firma ponosi we własnym zakresie.

Rejestracja na spotkania:

Rejestracja odbywa się on line.  Im więcej szczegółów zostanie podanych w profilu b2match, wskazując  dziedziny działalności i zainteresowania, tym bardziej profil będzie interesujący dla potencjalnych partnerów biznesowych. Rejestracja potrwa do 15 września br.

Katalog zarejestrowanych firm

Jeśli jesteś kupcem?
– Zaplanuj 30-minutowe spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi w zależności od profilu ich firmy i Twoich zainteresowań.
– Spotkaj się z lokalnymi i międzynarodowymi producentami wysokiej klasy produktów w sektorze żywności i napojów.
– Zainicjuj transgraniczne kontakty i współpracę oraz poszerzaj swoje międzynarodowe możliwości biznesowe i sieć kontaktów.

Jeśli jesteś producentem?
– Zaprezentuj swoje produkty w atrakcyjnym i innowacyjnym otoczeniu oraz zbuduj potencjalne relacje biznesowe.
– Poznaj potencjalnych międzynarodowych i lokalnych nabywców specjalizujących się w sektorze żywności i napojów.

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.