Zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich organizowanych przez ośrodek Enterprise Europe Network Politechniki Krakowskiej, które odbędą się w dniach 20-21 listopada 2019 przy okazji targów HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO 2019 w Krakowie.
Targi te są jedną z najważniejszych imprez branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej w Polsce
i są obecne na rynku nieprzerwanie od ponad 26 lat. Łączą wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA® z precyzyjnie dobranymi gośćmi specjalnymi oraz kulinarnym show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów. Połączenie powyższych wydarzeń,
z obecnością dużej liczby producentów i importerów wina, jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich produktów klientom z branży HoReCa i znalezienia dystrybutora na tym dynamicznie rozwijającym się rynku. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie, które gromadzi tak wielu przedstawicieli przemysłu winiarskiego pod jednym dachem.
Udział w spotkaniach brokerskich umożliwia polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowszymi trendami
i technologiami związanymi z branżą, dzięki możliwości zwiedzenia targów.

Do kogo skierowane są spotkania brokerskie?
Spotkania brokerskie skierowane są do przedstawicieli firm z branż:
• przemysł winiarski,
• napoje alkoholowe,
• produkty spożywcze i napoje, w tym kawa i herbata,
• wyposażenie i sprzęt dla restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych,
• wyposażenie hoteli, pensjonatów i obiektów wypoczynkowych.

Więcej informacji / rejestracja na spotkania: https://horeca-gastrofood-enoexpo-2019.b2match.io/
Strona targów: https://horeca.krakow.pl/pl/

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.