Zapraszamy na spotkania b2b (7-8 maja 2019) organizowane podczas międzynarodowych targów żywności i napojów TUTTOFOOD przez Fiera Milano w dniach 6-9 maja 2019 roku.  

TUTTOFOOD to jedna z najszybciej rozwijających się imprez targowych w Europie,  ze względu na fakt, że impreza zaspokaja potrzeby firm, które patrzą głównie na rynek włoski, a także firm koncentrujących się na eksporcie.

Spotkania dają możliwość międzynarodowym firmom (producentom lub hurtownikom, agentom, dystrybutorom, importerom i sprzedawcom detalicznym w sektorze spożywczym) zaplanowania programu wybranych spotkań z firmami z regionów Lombardii i Emilii Romanii oraz z prowincji Turyn. Spotkania zaplanowane są w dniach 7 i 8 maja, w każdym z 2 dni odbędą się po 2 sesje 30-minutowych spotkań: między g. 10.00 a 13.30 oraz między g. 14.30 a 17.30.

Główne sektory:

– mrożonki 
– makaron
– produkty piekarnicze
– produkty mleczne
– mięso
– produkty delikatesowe
– owoce morza
– słodycze
– warzywa
– oleje
– wino
– napoje
– żywność koszerna i  Halal

Udział w spotkaniach jest dla firm bezpłatny.  Każda z uczestniczących firm otrzyma bilet wstępu na targi. Przedsiębiorcy pokrywają we własnym zakresie koszty związane z dojazdem i zakwaterowaniem.

Rejestracja i więcej informacji: https://tuttofood2019.b2match.io/ 

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.