W dniach 28-29 maja br. w Barcelonie podczas targów Free From Functional Food Expo odbędzie się giełda kooperacyjna dla firm działających w branży zdrowej żywności (produkty organiczne, bezglutenowe, bez: cukru, laktozy, soi, soli, tłuszczu, jajek, orzechów, drożdży, pszenicy, konserwantów, wegańskie, koszerne, suplementy, prebiotyki, witaminy), itp.

Udział w giełdzie kooperacyjnej to efektywny i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie. To możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i trendami w branży zdrowej żywności.

Jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line. Profil tworzony jest w języku angielskim;
  • Profile zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej wydarzenia;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani kupujący/dystrybutorzy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby się spotkać podczas wydarzenia. Wszystkie zaproszenia na spotkania muszą być zaakceptowane lub odrzucone;
  • 28-29.05.2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych indywidualnych spotkań.

Ważne terminy:

  • 03.02.2019 – 24.05.2019 – rejestracja profili firm
  • 18.03.2019 – 29.05.2019 – wybór spotkań
  • 28.05.2019 – 29.05.2019 – spotkania biznesowe

Spotkania odbywają się w języku angielskim.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W przypadku, gdy udział w zaplanowanych spotkaniach nie jest możliwy, należy odwołać je przez platformę on line. Dzięki temu osoba, z którą zaplanowano spotkanie, otrzyma powiadomienie o nieobecności. Organizatorzy wydarzenia pobiorą opłatę w wysokości 55 euro od wszystkich uczestników, którzy nie pojawią się na spotkaniach i nie poinformują o tym fakcie.

Tylko uczestnicy z co najmniej jednym zaplanowanym i potwierdzonym spotkaniem mogą wziąć udział w wydarzeniu.

Szczegóły dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.

Przedsiębiorców z województwa lubelskiego zainteresowanych udziałem w spotkaniach Free From Functional Food w Barcelonie prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem Enterprise Europe Network działającym przy LFR w Lublinie pod nr tel. 81 528 53 11 lub pisząc na adres: een@lfr.lublin.pl.

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.