Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych w czasie Giełdy Kooperacyjnej Expo Dubaj 2021, która odbędzie się w terminie 23 – 25 stycznia 2022r. 

EXPO 2021 w Dubaju odbywa się między 1 października 2021 r. a 31 marca 2022 r. To pierwsza tego typu wystawa w kraju arabskim. Będzie miejscem prezentacji dorobku ponad 200 państw i organizacji międzynarodowych.

Udział w giełdzie kooperacyjnej podczas EXPO umożliwi nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami, ale też pozwoli się zapoznać z najnowocześniejszymi trendami i technologiami prezentowanymi na wystawie.

Dla kogo?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów oferujących swoje produkty i usługi w następujących sektorach gospodarki:

  • motoryzacja i elektromobilność,
  • biotechnologia i technologie środowiskowe,
  • energetyka odnawialna,
  • zrównoważone budownictwo,
  • przemysł 4.0,
  • ICT

Na czym polega giełda?

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym online, uzupełniają wszystkie niezbędne informacje i wskazują swojego lokalnego partnera, a następnie określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;

Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;

Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;

Po zamknięciu rejestracji (z reguły na kilka dni robocze przed rozpoczęciem wydarzenia) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej;

W dniach 23-25 stycznia 2022 r., przy ponumerowanych stolikach na terenie Wystawy Światowej EXPO w Dubaju, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b.

Koszty

Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej wynosi 125 euro od osoby.

W tej cenie uczestnicy będą mieli zapewniony udział w spotkaniach b2b i warsztatach tematycznych, możliwość wizyty w Specjalnej Strefie Ekonomicznej i firmach tam działających, a także bilet wejściowy na teren Wystawy Światowej.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie znajduje się tutaj.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się tutaj.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska, e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.