Międzynadorodowe spotkania biznesowe InnoSport odbędą się dnia 27 lipca 2017 r. podczas festiwalu European Youth Olympic Festival w Győr na Węgrzech.

InnoSport 2017 to spotkania biznesowe przeznaczone dla przedsiębiorców działających w szeroko rozumianej branży sportowej i zdrowego trybu życia (zawody i sporty ekstremalne, aplikacje sportowe, formy spędzania czasu wolnego i wyposażenie, żywność prozdrowotna, itp.).

Udział w spotkaniach biznesowych to efektywny i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie. To możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i trendami w branży sportowej.

Jak to działa?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej spotkań;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas wydarzenia;
  • 27.07.2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidualnych spotkań.

Wszystkie spotkania odbywają się w języku angielskim.

Ważne terminy:
03.01.2017 – 20.07.2017 – Rejestracja profili firm
01.06.2017 – 21.07.2017 – Wybór spotkań
27.07.2017 – Spotkania biznesowe

Koszty

Sieć Enterprise Europe Network pokrywa koszt udziału Państwa firmy w spotkaniach.

Jednakże, by zadbać o jakość spotkań i zapobiec sytuacji odwoływania ich w ostatniej chwili, bądź nie pojawiania się na umówione spotkania, organizatorzy wydarzenia pobiorą opłatę w wysokości 30 euro od wszystkich uczestników, którzy odwołają swój udział bez poinformowania o tym organizatorów. Odwołanie udziału w wydarzeniu może nastąpić najpóźniej do 25.07.2017 r. 
Uczestnicy pokrywają wszelkie koszty związane z podróżą, zakwaterowaniem. 
Szczegóły dotyczące kosztów udziału dostępne są TUTAJ

 

Szczegóły: https://www.b2match.eu/innosport2017

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.