Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w 6-tych Spotkaniach Kooperacyjnych organizowanych w dniach 19-20 października 2016 r. w Warszawie. Spotkania odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland.

 

Targom przyświeca idea łatwego i ekologicznego generowania, dostawy i użytkowania energii przyszłości. Uczestnicy wydarzenia to architekci, instalatorzy, prosumenci, planiści i projektanci instalacji OZE, inżynierowie, rzemieślnicy, producenci i dystrybutorzy, konsultanci ds. energii, audytorzy energetyczni, koncerny energetyczne, rolnicy, leśnicy, właściciele gospodarstw agroturystycznych i osoby zarządzające takimi gospodarstwami, studenci, badacze tematu i naukowcy, jednostki zajmujące się udzielaniem wsparcia finansowego, inwestorzy, przedstawiciele branży hotelarskiej – właściciele hoteli i osoby zarządzające hotelami, przedstawiciele władzy publicznej, w tym: ministerstwa, samorządy, władze wojewódzkie i wiele innych.

 

Udział w spotkaniach kooperacyjnych – 4 kroki do nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych

  1. Rejestracja profilu kooperacyjnego na stronie www.b2match.eu/renexpo-pl-2016
  2. Wybór partnerów do spotkań biznesowych.
  3. Akceptacja lub odrzucenie zaproszeń do spotkań.
  4. Udział w giełdzie kooperacyjnej RENEXPO 2016.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania we własnym zakresie.

 

Oficjalna strona spotkań kooperacyjnych RENEXPO 2016: www.b2match.eu/renexpo-pl-2016

 

Szczegółowych informacji udziela:

Magdalena Borys

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

15-441 Białystok, ul. Spółdzielcza 8

Tel: +48 85 653 72 12

e-mail: borys@pfrr.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.