Przedsiębiorców z sektora HoReCa, branży Gastrofood i przedstawicieli przemysłu winiarskiego zapraszamy do udziału w międzynarodowych spotkaniach brokerskich podczas targów HoReCa/Gastrofood/Enoexpo 2021 – prestiżowego wydarzenia z wieloletnią tradycją, odbywającego się w Krakowie – jednym z miast, które ma największy wpływ na rozwój sektora HoReCa w Polsce.

Targi te są jedną z najważniejszych imprez branży gastronomicznej, hotelarskiej i winiarskiej w Polsce i są obecne na rynku nieprzerwanie od ponad 28 lat. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie, które gromadzi tak wielu przedstawicieli powyższych branż pod jednym dachem.

Wydarzenie jest organizowane przez Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej. W tym roku, ze względu na obowiązujące restrykcje związane z pandemią koronawirusa, spotkania B2B odbędą się w trybie hybrydowym – online (3-16.11.2021) oraz, dla chętnych, spotkania na miejscu w dniach odbywania się targów (3-5.11.2021).   

Tematyka spotkań:
– przemysł winiarski
– napoje alkoholowe
– produkty spożywcze i napoje: tradycyjne, bio, “free from”, funkcjonalne itp.
– napoje bezalkoholowe, kawa, herbata
– słodycze i produkty cukiernicze
– produkty nabiałowe
– warzywa, owoce, bakalie ( świeże, suszone, konserwowe )
– sprzęt dla restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni
– sprzęt dla hoteli, pensjonatów, obiektów rekreacyjnych

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Rejestracja online: https://horeca-gastrofood-enoexpo-2021.b2match.io/ (do 16 listopada 2021)

Miejsce wydarzenia: Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.