Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego jest organizatorem imprezy brokerskiej, która odbędzie się na targach Re-energy Expo Poland 2018 w dniach 11-12 października 2018 w Warszawie. Targi Re-energy Expo Poland są kontynuacją targów RENEXPO Poland.

Targi RE-energy Expo (11-13 października 2018) to wyjątkowe wydarzenie targowe poświęcone tematyce szeroko rozumianej energii odnawialnej (OZE), podczas którego zaprezentowane zostaną najnowsze technologie i rozwiązania. Targi RE-energy Expo to nie tylko możliwość pokazania jak łatwo dbać o środowisko czy dostarczać i wytwarzać energię w sposób ekologiczny, ale również możliwość poszerzenia aktualnej wiedzy z zakresu wytwarzania energii i ekologii poprzez konferencje tematyczne czy poszerzenie sieci kontaktów w zakresie sieci kontaktów biznesowych. Targi RE-energy Expo to miejsce spotkań branży OZE z kraju i zagranicy. Tutaj świat biznesu spotyka się ze światem nauki. Podczas trwania targów w dniach 11-12 października 2018 odbędą się zaaranżowane wcześniej spotkania brokerskie pomiędzy firmami.

KORZYŚCI

  • możliwość osobistego spotkania się z parterami do współpracy, w tym partnerami zagranicznymi,
  • zapoznanie się z nowymi trendami i technologiami w branży,
  • znalezienie nowych rozwiązań dla swoich pomysłów i projektów,
  • wymiana informacji na poziomie międzynarodowym.

UCZESTNICY

Architekci, instalatorzy, prosumenci, planiści i projektanci instalacji OZE, producenci i dystrybutorzy, konsultanci ds. energii, audytorzy energetyczni, koncerny energetyczne, rolnicy, leśnicy, badacze tematu i naukowcy, jednostki zajmujące się udzielaniem wsparcia finansowego, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, klastry, inwestorzy, przedstawiciele branży hotelarskiej, przedstawiciele władzy publicznej, w tym: ministerstwa, samorządy, władze wojewódzkie i wiele innych.

KOSZTY

Po zarejestrowaniu na  spotkania kooperacyjne wstęp na targi jest bezpłatny. Koszty ponosi ośrodek EEN przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

LOKALIZACJA

Warszawskie Centrum
EXPO XXI Sp. z  o. o.
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

REJESTRACJA—4 proste kroki do międzynarodowego sukcesu

Szczegółowych informacji ws. spotkań b2b podczas targów udziela:

Karolina Oblacewicz 
e-mail: Oblacewicz@pfrr.pl
tel.  85 740 86 90 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.