Firmy z branży rolniczej zapraszamy na spotkanie networkingowe, które odbędzie się 24.11.2022 (czwartek) w godz. 09:00 – 11:00 w budynku Starej Kotłowni (ul. Prawocheńskiego 9 Olsztyn, sala 2A). 

Celem naszych spotkań networkingowych jest przede wszystkim sieciowanie czyli zwiększenie sieci kontaktów, możliwość porozmawiania o problemach, wyzwaniach czy nowych projektach z firmami z tej samej branży, a zatem z kimś kto rozumie Cię najlepiej.

Chcemy jednak, żeby te spotkania dały uczestnikom coś więcej, wartość dodaną w postaci ciekawych informacji czy przydatnej wiedzy. Z naszych obserwacji i rozmów z klientami wynika, że obecna niestabilna sytuacja na świecie (pandemia, wojna) sprawiła, że przedsiębiorcy zaczęli się mocno koncentrować na „tu i teraz”. My chcemy im pokazać, że ważne jest również to co przed nami i stąd trendy jako temat przewodni naszych spotkań.

Piotr Wasyluk z firmy WASYLUK Projektowanie Kreatywne (jeden z autorów kierunku studiów „Analiza i kreowanie trendów” na UWM) specjalnie na potrzeby tego cyklu spotkań przeprowadzi analizę a następnie zapozna uczestników z aktualnymi trendami – zarówno tymi globalnymi wpływającymi pośrednio na branże jak i tymi dotyczącymi ściśle konkretnych sektorów biznesu.

Program spotkania

Agenda nie jest rozpisana godzinowo, gdyż zależy nam na luźnej atmosferze spotkania. Plan jednak jest mniej więcej taki:
– przywitanie, parę słów o Centrum Innowacji i Transferu Technologii
– prezentacja uczestników – 2 minuty dla każdego
– trendy branżowe i głobalne // WASYLUK Projektowanie Kreatywne
– otwarta dyskusja: Czy globalne trendy są odczuwalne przez firmy z naszego regionu? Czy śledzenie trendów się opłaca? Jak z trendami radzą sobie nasze lokalne firmy? Gdzie szukać informacji o trendach?
– podziękowania, nieformalne rozmowy przy kawie

Zgłoszenia

Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego – ilość miejsc ograniczona!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny a wydarzenie organizujemy w ramach działań sieci Enterprise Europe Network.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.