czwartek, 4 lutego, 2021

Startup Global in Taiwan!

W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu zachęcamy wszystkie start-upy do udziału w webinarium dedykowanemu rynkowi tajwańskiemu, a dokładnie programowi akceleracyjnemu Startup Global Program.

Spotkanie organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu wraz z jednym z największych inkubatorów na Tajwanie – Garage +.

Startup Global in Taiwan - Online Info Session

Startup Global Program to 10-dniowy intensywny program akceleracyjny, podczas którego wybrane startupy wezmą udział m.in w spotkaniach B2B z kluczowymi graczami w globalnym łańcuchu dostaw oraz w targach COMPUTEX.

Tym razem to szansa dla startupów działających w AI & Data Analysis, IoT & Smart Devices, Digital Health, CarTech, 5G Technology, Robotics, Smart Energy itp.

Od 2015 r. SGP przyciągnął już ponad 1223 startupów, spośród których 125 zostało wybranych, aby odkryć możliwości biznesowe na Tajwanie. Jedna trzecia z nich nawiązała współpracę z wiodącymi korporacjami Tajwanu, pozyskała inwestorów lub założyła tajwański oddział firmy dzięki wsparciu ze strony Fundacji Epoch.

Podczas spotkania wyjątkowi goście, uczestnicy poprzednich edycji, reprezentujący polskie innowacyjne firmy technologiczne – Artur Podhorodecki, QNA Technology oraz Rafal Sanecki, IS-Wireless podzielą się z nami doświadczeniami związanymi z udziałem w programie.

Webinarium odbędzie się 9 lutego o 10:00.

Rejestracji należy dokonywać poprzez link.

 

źródło:https://www.paih.gov.pl/20210209/webinarium_startup_global_in_taiwan 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.