Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium 22 czerwca, 11.00 -12.30 pt.

“Strona mobilna – 11 elementów ważnych dla e-commerce. Jak zacząć biznes?” Spotkanie adresowane jest do wszystkich, w szczególności sektora mśp – zainteresowanych przygotowaniem atrakcyjnej strony mobilnej sklepu internetowego. Uczestnicy otrzymają wskazówki i propozycje narzędzi przydatnych w tworzeniu witryny online, jak również zwrócą uwagę na design, testy UX, szybkość ładowania i jej optymalizację.

O jakie elementy musisz zadbać na stronie mobilnej sklepu internetowego – aby zrobić dobre wrażenie na klientach i jak korzystać z analityki, aby zacząć sprzedawać więcej? O tym podczas webinarium 22 czerwca!

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału w webinarium, a w przeddzień spotkania – 21.06 – link do spotkania online.

Kontynuacją webinarium będzie kolejne z tego cyklu, organizowane 6 lipca, podczas którego dowiemy się, jak pozyskać klientów do sklepu internetowego  🙂

Zapraszamy do rejestracji!

Rejestracja

Program 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.