poniedziałek, 28 listopada, 2022

Sukces olsztyńskiej firmy VISUS VR

VISUS VR zgłosiła się do ośrodka sieci Enterprise Europe Network (EEN) przy Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (WMARR S.A.) w Olsztynie zaledwie kilka miesięcy po rozpoczęciu działalności, czyli w 2020 roku i jest klientem sieci do teraz.

Firma oferuje nowe narzędzie szkoleniowe uczące pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego oraz edukacji zdrowotnej za pomocą gogli VR. To interaktywne symulacje medyczne, które łączą 3 immersyjne technologie wirtualnej rzeczywistości: interaktywną aplikację VR, film sferyczny 360 stopni 3D oraz film 180 stopni 3D, odtwarzane za pomocą lekkich i mobilnych gogli VR do użytku osobistego.

Od 2020 roku VISUS VR skorzystała z wielu usług sieci Enterprise Europe Network, które przyczyniły się do rozwoju firmy oraz szybkiego skalowania swojej działalności. Uzyskane dofinansowanie, udział w szkoleniach, przeprowadzony audyt innowacyjności oraz szeroka i aktywna promocja sprawiły, że firma jest dziś rozpoznawalna w kraju i za granicą.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.