Współpracujesz z partnerami zagranicznymi? Czy wiesz jak sporządzić umowę w obrocie międzynarodowym? Jak oszacować ryzyko współpracy i zabezpieczyć płatności w handlu zagranicznym?

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Warmińsko – Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie zaprasza na szkolenie „Praktyczne aspekty zabezpieczania realizacji umów w międzynarodowym obrocie gospodarczym”, które odbędzie się 10.12.2018 r. w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91A.

Szkolenie poprowadzi pan Łukasz Żak – prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Od ponad 13 lat podejmuje działania wspierające polskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych takich jak Niemcy, Dania, Austria, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania, Szwecja czy Norwegia. Autor wielu opracowań rynkowych oraz strategii eksportowych dla firm. W ciągu ostatniej dekady przeprowadził ponad 200 szkoleń poświęconych m.in. transgranicznemu świadczeniu usług, prawu pracy, działalności eksportowej oraz delegowaniu pracowników.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedsiębiorców z województwa warmińsko – mazurskiego.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: een@wmarr.olsztyn.pl lub faxem: 89 521 12 60.

Na zgłoszenia czekamy do 06.12.2018 r.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz:
program
formularz zgłoszeniowy

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.