Ośrodki Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju i na Politechnice Lubelskiej wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie Rynek niemiecki- wykonywanie kontraktów w Niemczech (samodzielnie lub w roli podwykonawcy)”, które odbędzie się 24 października br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie przy ul. Grottgera 4.

Szkolenie kierujemy do firm z województwa lubelskiego, które:

  • już prowadzą działalność na konkretnych rynkach zagranicznych i chciałyby rozszerzyć obszar działania na rynek niemiecki,
  • dopiero planują realizację kontraktów w Niemczech i chciałyby się upewnić, że są dobrze do tego przygotowane.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO na stronie http://lctt.pollub.pl/ (zakładka szkolenia).

Jednocześnie informujemy, że najbliższy dostępny parking znajduje się pod Centrum Spotkania Kultur, wjazd od ul. Radziszewskiego www.spotkaniakultur.com/pl/parking .

Program szkolenia

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.