Ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju wspólnie z Domem Maklerskim TMS Brokers, mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie “Ryzyko walutowe w międzynarodowej działalności przedsiębiorstwa”, które odbędzie się 24 maja br. w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju w Lublinie przy ul. Rynek 7.

Szkolenie poprowadzą eksperci z Domu Maklerskiego TMS Brokers – licencjonowanej instytucji finansowej wyspecjalizowanej w obsłudze rynku walutowego i surowcowego nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. TMS Brokers już od ponad 20 lat doradza polskim przedsiębiorcom jak skutecznie zarządzać ryzykiem walutowym i zmianą cen surowców. W grupie jej klientów są zarówno spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych, jak również firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 22 maja br. na stronie https://lp.tms.pl/lp,ddk-lublin.

Szkolenie odbędzie się w godzinach 10.00-14.15, ostatnią częścią programu będą konsultacje indywidualne.
Program szkolenia wraz z sylwetkami prelegentów.

Szczegółowe informacje nt. szkolenia:

een@lfr.lublin.pl
tel. 81 528 53 31 oraz 81 528 53 06

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.