Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oraz Park Przemysłowy Łomża zapraszają na spotkanie: Vademecum rynków zagranicznych– Litwa”, które odbędzie się 23 listopada 2017r. (czwartek), godz. 11.00 w Łomży w Parku Przemysłowym Łomża, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 166.

 

Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości współpracy biznesowej z rynkiem litewskim. Przedstawiona zostanie specyfika prowadzenia biznesu na Litwie, uwarunkowania prawne, ekonomiczne, możliwości inwestowania oraz „kultura” prowadzenia biznesu.

Spotkanie poprowadzi Radca i Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wilnie, Pan Jerzy Karasiuk oraz I sekretarz Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wilnie, Pan Krzysztof Januszkiewicz, którzy zajmują się na co dzień rynkiem litewski oraz znają jego uwarunkowania oraz specyfikę.

Kontakt

tel: 86 215 16 90, 86 219 93 22
e-mail: szmit@pfrr.pl; promocja@parklomza.pl

 

Program i rejestracja

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.