Firmy z branży tekstylnej i obuwniczej zapraszamy do udziału w wirtualnych spotkaniach b2b „Textile Connect 2020”, które odbędą w dniach 4-8 maja 2020 r. Wydarzenie jest organizowane przez szwedzki ośrodek Enterprise Europe Network Almi Företagspartner Jönköping AB. Chęć udziału w spotkaniach zgłosiło już prawie 250 firm zagranicznych,  katalog zarejestrowanych firm jest na bieżąco uaktualniany katalog online firm.

Textile connect jest platformą łączącą firmy/projektantów poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami w przemyśle tekstylnym i obuwniczym.  Wydarzenie ma na celu zaaranżowanie spotkań (ok. 20-minutowych) pomiędzy kupcami a dostawcami.

W jaki sposób się zarejestrować?

  • Uczestnicy wydarzenia dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na wirtualnej platformie spotkań. Mają na to czas do 3 maja 2020 r., ale im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dodatkowo, firma, w szczególności gdy jest producentem, ma możliwość szerszego opisu oferowanych produktów/usług w zakładce marketplace.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.W dniach 4-8 maja 2020 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.  Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

 

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.