Textile connect jest platformą, która łączy firmy/projektantów poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami z branży tekstylnej i obuwniczej. W dniach 1-4 czerwca odbędzie się matchmaking online, podczas którego zorganizowane zostaną spotkania pomiędzy kupcami a dostawcami.

W maju 2020 r. odbyła się pierwsza edycja tego międzynarodowego wydarzenia biznesowego dla branży tekstylnej pn. Textile Connect 2020. Wydarzenie zostało zainicjowane przez partnerów sieci Enterprise Europe Network w Szwecji i na Litwie i miało odbyć się w Kownie, ale z powodu Covid-19 zamieniło się w wydarzenie cyfrowe. Wydarzenie połączyło aż 33 kraje świata. Dzięki nowoczesnym technologiom, do udziału w międzynarodowych spotkaniach biznesowych zgłosiło się aż 650 firm nie tylko z Europy, ale także z Bliskiego Wschodu i Azji – Chin, Indonezji. Łącznie odbyło się ponad 540 spotkań pomiędzy kupcami i dostawcami. W rezultacie podpisano wiele umów biznesowych pomiędzy MŚP z całej Europy.

Katalog uczestników tegorocznej edycji

Rejestracja na spotkania jest możliwa do 3 czerwca br.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.