Przedsiębiorcy są zobowiązani do wdrożenia zmian w zakresie ich obowiązków dotyczących usług i treści cyfrowych. Mogą Państwo zobaczyć – jak w związku z nowymi dyrektywami unijnymi – cyfrową, towarową i omnibus – zwiększyła się ochrona konsumentów. Wyżyj wymienione kwestie poruszono podczas webinarium „Treści i usługi cyfrowe – nowe obowiązki dla przedsiębiorców”, które odbyło się 7 czerwca 2022 r. w ramach projektu sieci Enterprise Europe Network świadczącej bezpłatne usługi na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych wejściem na zagraniczne rynki  – więcej informacji tutaj.

<iframe width=”760″ height=”426″ src=”https://www.youtube.com/embed/rB5z1y83i9A” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Pliki do pobrania

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.