Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców z woj. podlaskiego do uczestnictwa w seminarium informacyjnym:

„Vademecum rynków zagranicznych – Estonia”, 23 marca 2017r. (czwartek),

 Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej
ul. Zwierzyniecka 16, Białystok

Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości współpracy biznesowej i naukowej z rynkiem estońskim. Przekazane w trakcie spotkania doświadczenia staną się bez wątpienia impulsem do rozwoju i wzajemnej współpracy biznesu polskiego i estońskiego. Przedstawiona zostanie specyfika prowadzenia biznesu w Estonii, uwarunkowania prawne, ekonomiczne, możliwości inwestowania oraz „kultura” prowadzenia biznesu. Uczestnicy otrzymają oferty współpracy kooperacyjnej firm estońskich.

 

Spotkanie poprowadzą Pan Priit Masing – ekspert Ministerstwa Spraw Zagranicznych, pierwszy sekretarz Departamentu Dyplomacji Kulturalnej i Gospodarczej Estonii oraz Pan Artur Kuczmowski – prawnik, odpowiedzialny za zarządzanie biurami Kancelarii Thompson&Stein w Warszawie oraz Tallinnie. Praktyk, posiadający doświadczenie w pomocy polskim firmom w działaniach na terenie Estonii, na co dzień obsługujący estońskie firmy działające w Polsce.

 

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Szczegółowy program oraz rejestracja on-line na stronie pfrr.pl

 

Zgłoszenia na Vademecum przyjmujemy do 21.03.2017r. Kliknij, aby się zarejestrować!

 

Na przełomie maja i czerwca będzie możliwość wykorzystania w praktyce wiedzy nabytej na Vademecum – organizujemy wielobranżową misję gospodarczą do Rygi i Tallinna. Zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy na stronę misja.pfrr.pl

 

Więcej informacji udzielą Państwu:

 

Anna Wrzesińska

tel.: 85 740 86 77

e-mail: wrzesinska@pfrr.pl

 

Łukasz Sakowski 
tel.: 85 740 86 89
e-mail: sakowski@pfrr.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.