Zapraszamy na bezpłatny webinar poświęcony prowadzeniu biznesu i marketingu w czasie COVID-19.

Opis webinaru: w trakcie 3 godzinnego (10.00-13.00) webinaru Uczestnicy poznają przykłady najciekawszych działań marketingowych i biznesowych, które stosują polskie i zagraniczne firmy oraz startupy w celu uniknięcia lub zminimalizowania zagrożeń oraz wykorzystania szans tworzonych w nowej rzeczywistości rynkowej. Prezentowane inspiracje będą dotyczyć głównie takich obszarów jak strategia (w tym poszukiwanie nowych rynków i segmentów klientów), transformacja biznesu (w tym zmiany modeli biznesowych na skutek transformacji cyfrowej) oraz komunikacja marketingowa. Zastanowimy się również wspólnie, jak wykorzystać potencjał bezpłatnych i płatnych cyfrowych narzędzi w małej firmie i startupie.

Spotkanie poprowadzi: Jacek Lipski

Marketer z 15 letnim doświadczeniem, specjalizuje się w projektowaniu modeli biznesowych, propozycji wartości, strategii marketingowych oraz działań marketingowych dla MŚP oraz startupów. Od grudnia 2015 r. działa po marką B&L Consulting jako niezależny konsultant i trener. W tym czasie zrealizował z powodzeniem m.in.: projekty internacjonalizacyjne oraz wzornicze dla 12 lokalnych firm produkcyjnych w ramach programów 1.2 Internacjonalizacja MŚP – Polska Wschodnia oraz 1.4 Wzór na konkurencję. Przeszkolił i skonsultował blisko 300 projektów startupowych, głównie w ramach współpracy ze Startup Academy w takich projektach jak np.: Platformy Startowe (Connect, TechnoParkBiznesHub, WAB), Startup Małopolska, Dobry Pomysł (PFR), ShareOn Academy, Przedsiębiorcze Mazowsze, Genesis Startup, Surferzy Wiedzy oraz Startup Art. Prowadzi również zajęcia ze studentami na UMCS w Lublinie o także w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Chorzowie i Opolu. Jest posiadaczem „Certificate in Professional Marketing – Award in Marketing” (wydany przez brytyjski The Chartered Institute of Marketing) oraz “Professional Diploma in Digital Strategy & Planning” (wydany przez brytyjski Digital Marketing Institute).

Program spotkania

10.00 – 10.15 Powitanie uczestników i prezentacja aktualności w ofercie Enterprise Europe Network
10:15 – 12:15 Sesja inspiracji
– najciekawsze przykłady działań marketingowych polskich i zagranicznych firm oraz startupów realizowanych w związku z nową sytuacją rynkową – strategia, transformacja biznesu, komunikacja marketingowa

12:15 – 12:45 Sesja narzędziowa
– rekomendacje przydatnych narzędzi cyfrowych dla małej firmy i startupu do wykorzystania w nowej rzeczywistości rynkowej

12:45 – 13:00 Sesja Q&A
– odpowiedzi na pytania uczestników

Zgłoszenie na webinar: jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w szkoleniu prosimy wypełnić formularz dostępny po kliknięciu na poniższy przycisk:

Po otrzymaniu zgłoszenia i jego akceptacji przez Lubelską Fundację Rozwoju przesłany zostanie link z zaproszeniem do webinaru.

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona (max. 30 osób) – webinar skierowany jest dla przedsiębiorstw z województwa lubelskiego.
Uczestnicy otrzymają po szkoleniu komplet materiałów (prezentację szkoleniową oraz nagranie webinaru).

Serdecznie zapraszamy!
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Dodatkowe informacje:
een@lfr.lublin.pl tel. 81 528 53 06, 669 200 929

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.