W imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego (KPK) zapraszamy na webinarium poświęconemu najnowszym konkursom programu pilotażowego Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC).

Celem wydarzenia jest dostarczenie potencjalnym wnioskodawcom informacji z pierwszej ręki o ostatnich konkursach Pathfinder (dawniej FET) i Accelerator w ramach programu Horyzont 2020, a także informacji na temat wsparcia dla wnioskodawców dostępnych na poziomie krajowym i europejskim. Pilotaż Europejskiej Rady ds. Innowacji ma na celu połączenie wiodących badaczy i innowatorów z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, które są w stanie przekształcić powstające technologie w produkty i usługi. Celem wydarzenia jest wykorzystanie dotychczasowych doświadczeń w celu wypełnienia luki między środowiskiem akademickim a przemysłem.

Wydarzenie jest organizowane wspólnie z Komisją Europejską w ramach projektu Access2EIC.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

https://ecwacs.webex.com/ecwacs/j.php?MTID=mc9101472e4398f6fc1daba1938658cd1   

Hasło dostępu: access2603.

Ze względu na przewidzianą znaczną ilość uczestników, w celu zapewnienia płynnego webinaru, uprzejmie prosimy o przestrzeganie kilku prostych zasad:

  • Zapewnij dobre połączenie internetowe, aby płynnie śledzić spotkanie internetowe
  • Nie włączaj wideo i mikrofonu.

Agenda

Informacja źródłowa: https://www.kpk.gov.pl/webinarium-how-to-succeed-in-the-eic-pathfinder-and-accelerator-2020-calls 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.