Rozwiązania Internetu rzeczy stają się naszą codziennością. Poznanie nowych technologii, jak również możliwości ich implementacji może stanowić o przyszłym sukcesie gospodarczym. Zastosowanie sieci sensorowych w ramach IoT pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych, minimalizację kosztów i możliwość szybkiego reagowania na zmieniające się warunki gospodarcze. Webinarium ma na celu przybliżyć nie tylko teorię, ale również przedstawić rzeczywiste przykłady problemów gospodarczych, jakie zostały rozwiązane dzięki zastosowaniu rozwiązań w ramach Internetu rzeczy.

Ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju  oraz Centrum Badawczo – Rozwojowe NETRIX S.A. zapraszają na webinar, który odbędzie się 01.07.2021 w godz. 10.00 – 12.00 (platforma ZOOM).  Jeżeli planujesz adaptację modelu biznesowego z wykorzystaniem technologii cyfrowych, chciałbyś poznać praktyczne rozwiązania IoT, przykłady wdrożeń z sukcesem oraz zdobyć wiedzę kluczową dla rozwoju swojej działalności zgłoś się na bezpłatny webinar poświęcony praktycznym aspektom Internetu rzeczy  w ramach transformacji cyfrowej przedsiębiorstw.

Prowadzący: dr Przemysław Adamkiewicz – Kierownik Działu Badań i Rozwoju w Centrum Badawczo – Rozwojowym NETRIX S.A.; Prezes Zarządu w Centrum Badawczo Rozwojowym Technologii Informatycznych; Nauczyciel akademicki; Ekspert NCBiR.

W programie wydarzenia:

  • Internet Rzeczy – co to jest IoT, jakie są jego elementy i jak można wykorzystać rozwiązania Internetu rzeczy w działalności gospodarczej?
  • Przemysł 4.0 – nadchodząca rewolucja, czy element naszej rzeczywistości gospodarczej?
  • Implementacja nowych technologii -rozwiązania techniczne i algorytmy w rozwiązywaniu problemów przedsiębiorców
  • Historia sukcesów – przegląd zrealizowanych komercyjnych projektów B+R
  • Korzyści i wyzwania

Program spotkania

Zgłoszenie  (link do rejestracji): https://www.lfr.lublin.pl/szkolenia-lfr/zglos-sie-na-szkolenie/?szkolenie=1308

Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy link do webinaru.

Dodatkowe informacje: een@lfr.lublin.pl  tel. 81 528 53 06, 669 200 929

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.