W imieniu naszego partnerskiego ośrodka Enterprise Europe Network w Paryżu zapraszamy przedsiębiorców z sektora spożywczego do udziału w bezpłatnym webinarium w dniu 3 października od 16.00 do 17.30 (czasu paryskiego) na platformie TEAMS.

Rejestracja

Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza w Google Forms. Link zostanie przesłany dla zarejestrowanych uczestników tydzień przed wydarzeniem.

           

Prelegenci :

 • Isabelle SENAND – Dyrektor ds. badań Francuskiej Federacji Detalistów (FCD) (organizacja zawodowa, która zrzesza większość głównych sprzedawców detalicznych, zarówno spożywczych, jak i specjalistycznych)
 • Bernard QUINET – Kierownik Doing Business in Paris (Wydział Regionalnej Izby Handlowej i Przemysłowej w Paryżu Ile-de-France, odpowiedzialny za wspieranie działalności gospodarczej w Paryżu)

  Webinarium jest organizowane dla uczestników Business Meetings Food Paris na targach SIAL oraz dla firm zainteresowanych francuskim rynkiem spożywczym. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie szkoleniowym ?

Rynek francuski jest zarówno atrakcyjny poprzez swój status międzynarodowego odniesienia, jak i strategiczną pozycję jako globalne skrzyżowanie i brama do całego świata…Ale jest to również rynek złożony, ze swoimi kodami, zasadami i… pułapkami.

Ten warsztat przygotuje Cię do udanych spotkań biznesowych podczas targów SIAL 2022 organizowanych przez Enterprise Europe Network.

Podczas webinarium będziesz miał okazję zdobyć kilka przydatnych spostrzeżeń na temat francuskiej branży spożywczej.

Poznasz ogólną wizję świata francuskich kupców:

 • narzędzia i metodologie podejścia i negocjacji ilustrowane praktycznymi poradami i wskazówkami
 • kluczowe czynniki i liczby pozwalające zrozumieć rynek
 • elementy międzykulturowe: rzeczy, które warto wiedzieć o Francji i jej mieszkańcach
 • kim są kupujący: przegląd różnych kategorii i specyfiki
 • profil nabywcy
 • jak zidentyfikować  nabywców : strategie i źródła identyfikacji
 • negocjacje i działania następcze

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.