Chcesz uzyskać wsparcie, które będzie miało na celu adaptację przedsiębiorstwa do nowych uwarunkowań wymiany handlowej ze Zjednoczonym Królestwem, a może, dzięki któremu uzyskasz profesjonalne doradztwo związane z możliwościami rozwojowymi na nowych rynkach?

Serdecznie zapraszamy w dniu 18 listopada 2022r. do udziału w webinarium “Re_Open UK, wygraj z brexitem”.  Wydarzenie odbywa się w ramach Europejskiego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Organizatorami przedsięwzięcia są Ośrodek Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju oraz Specjalna Łódzka Strefa Ekonomiczna S.A.

Podczas webinarium zaprezentowany zostanie program RE_OPEN UK.  Program skierowany jest do przedsiębiorców, którzy prowadzili dotychczas współpracę z podmiotami ze Zjednoczonego Królestwa, a obecnie borykają się z trudnościami wynikającymi z opuszczenia UE przez Wielką Brytanię.

PROGRAM SPOTKANIA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, konieczna jest rejestracja z podaniem adresu przedsiębiorstwa (kod miejscowości).

Informację z linkiem do wydarzenia otrzymają potwierdzeni uczestnicy spotkania w dniu poprzedzającym webinarium, tj. 17.11.2022r.

W czasie spotkania będzie możliwość zadawania pytań. Zachęcamy jednak do przesyłania ich już wcześniej na adres een@lfr.lublin.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.