Zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP do udziału w szkoleniu z cyklu Śniadanie biznesowe on-line pn.: Wymiana handlowa z Chinami”.

Celem wykładu jest przekazanie przedsiębiorcom wiedzy teoretycznej na temat podstawowych zasad bezpiecznego importu z Chin ze szczególnym uwzględnieniem branży energetycznej i automotive. Uczestnicy dowiedzą się m.in jak wybrać dostawcę, jak skalkulować koszty, jakie dokumenty są wymagane przy imporcie z Chin.

Dla wszystkich uczestników szkolenia wyjątkowy BONUS e-poradnik „Jak nie dać się oszukać w Chinach”.  

Termin i czas szkolenia: 28 września 2023 r., godz. 10.00 – 13.00

Spotkanie będzie prowadzone na platformie internetowej Microsoft Teams, link do spotkania zostanie przesłany przez  organizatora: Ośrodek Enterprise Europe Network działający w Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. (TARR S.A.).

PROGRAM

Prelegent: Pani Mariola Bańdo-Szwaj-ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa handlu z Chinami, handlu zagranicznego, a w szczególności importu z Chin, wiarygodności firm chińskich, kontroli jakości. Absolwentka Wydziału Ekonomiki Transportu, kierunek Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim, jest jednym z pierwszych w Polsce absolwentów podyplomowych studiów menadżerskich MBA. Prezes Zarządu spółki VERICO Experts Sp. z o.o. Od wielu lat zajmuje przeprowadzeniem transakcji importowych z Chin, doradztwem w zakresie handlu zagranicznego. Posiada unikalną wiedzę na temat kontroli towarów, którą zdobyła pracując wcześniej w firmie kontrolnej oraz sprawdzania dostawców.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 81; e-mail: karolina.gzubicka@tarr.org.pl

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.