W ramach przygotowań do końca okresu przejściowego w stosunkach handlowych pomiędzy Wielką Brytanią a Unią Europejską, ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ambasada Brytyjska w Warszawie zapraszają przedsiębiorców zainteresowanych oraz zaangażowanych w eksport lub import towarów do Wielkiej Brytanii na dwa bezpłatne webinaria, które poprowadzą przedstawiciele Ambasady: „Wymiana handlowa z Wielką Brytanią po okresie przejściowym” (1 grudnia) oraz „Wymiana usług z Wielką Brytanią po okresie przejściowym” (3 grudnia). Udział w wydarzeniu będzie dobrą okazja do wysłuchania prezentacji dotyczących kwestii związanych z handlem oraz wymianą usług ze Zjednoczonym Królestwem, a także do zapoznania się z najnowszym stanem przygotowań.

W programie zostaną przedstawione takie zagadnienia, jak m.in.:

  • Wymagania i procesy tranzytowe.
  • Żywność, zwierzęta, rośliny i inne towary podlegające kontroli.
  • Dodatkowe działania dla przewoźników i spedytorów.
  • Zgodność produktów i normy.
  • Przepływ danych.

Webinaria poprowadzą:

Lech Kaczanowski, Country Director, Department of International Trade, British Embassy Warsaw

Stephen Steele, Head of Economic Section, British Embassy Warsaw,

Michal Sobczyk, Digital and Business Attaché, British Embassy Warsaw

„Wymiana handlowa z Wielką Brytanią po okresie przejściowym” – 1 grudnia br. godz. 11:30 – 13:00

Zdjęcie promujące wydarzenie: na białym tle z widocznymi flagami Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej w prawym rogu, widnieje następująca treść „Webinarium. Brexit – wymiana handlowa z Wielką Brytanią po okresie przejściowym. 1 grudnia 2020 godz. 11:30-13:00, Eksperci: Lech Kaczanowski, Department of International Trade, British Embassy Warsaw, Stephen Steele, Head of Economic Section, British Embassy Warsaw, Michał Sobczyk, Digital Business Attache, British Embassy Warsaw”

„Wymiana usług z Wielką Brytanią po okresie przejściowym” – 3 grudnia br. godz. 11:30 – 13:00

Zdjęcie promujące wydarzenie: na białym tle z widocznymi flagami Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej w prawym rogu, widnieje następująca treść „Webinarium. Brexit – wymiana usług z Wielką Brytanią po okresie przejściowym. 3 grudnia 2020 godz. 11:30-13:00, Eksperci: Lech Kaczanowski, Department of International Trade, British Embassy Warsaw, Stephen Steele, Head of Economic Section, British Embassy Warsaw, Michał Sobczyk, Digital Business Attache, British Embassy Warsaw”

Webinaria będą prowadzone w całości w języku polskim.

Jak wziąć udział?

Webinaria są otwarte i nie wymagają rejestracji.

W dniu transmisji prosimy o kliknięcie w odpowiednią grafikę, aby uruchomił się link, w którym będzie dostępny materiał do obejrzenia.

Znajdź dodatkowe informacje o tym, jak się przygotować do zakończenia okresu przejściowego.

Organizatorem wydarzenia jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działań Enterprise Europe Network przy współpracy z Ambasadą Brytyjską w Warszawie.

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.