Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Optymalizacja kosztów, czyli jak (mądrze) ciąć wydatki w firmie”, które odbędzie się 12 września 2022 roku w godz. 11.30-13.00.

W czasie webinarium poznasz praktyczne podejście do optymalizacji kosztów w małej i średniej firmie. Odkryjesz największy mit związany z optymalizacją kosztów i uniwersalną wskazówkę, jak wydawać pieniądze w mądry sposób.

Nauczysz się trzech kroków optymalizacji kosztów, a w zasadzie trzech poziomów myślenia o mądrej optymalizacji (mali przedsiębiorcy zwykle zaczynają i kończą zaledwie na pierwszym z nich). Wreszcie – dostaniesz 5 praktycznych i konkretnych wskazówek, dzięki którym mądre zarządzanie kosztami stanie się łatwiejsze i przyniesie lepsze rezultaty.

Głównym celem działania biznesu jest wzrost zysku. Mądra optymalizacja kosztów wspomaga maksymalizację zysku, ale niestety optymalizacja źle zrozumiana i przeprowadzona może temu zdecydowanie zagrozić.

PROGRAM

11.30-11.45 Czym jest, a czym nie jest optymalizacja kosztów
11.45-12.00 Pierwszy krok, czyli przegląd obecnych kosztów pod kątem EFEKTYWNOŚCI i zasadności
12.00-12.15 Drugi krok – poszukiwanie oszczędności i możliwości optymalizacji
12.15-12.30 Trzeci krok, czyli głębszy poziom optymalizacji
12.30-12.45  Kluczowe wskazówki na koniec
12.45-13.00 Pytania i odpowiedzi

 

Jak wziąć udział?

Okno transmisji:

Okno transmisji będzie aktywne w czasie webinarium. Po transmisji nagranie webinarium wraz z prezentacją będzie dostępne na YouTube na profilu PARP.

Jeżeli chcesz otrzymać przypomnienie o nadchodzącym wydarzeniu oraz link do nagrania po zakończeniu transmisji skorzystaj z funkcji „Zapisz się”.

Skorzystaj z innych bezpłatnych materiałów dotyczących tematu webinarium, które powstały w ramach działalności Centrum:

Spotkanie poprowadzi Pani Marta Łazar

Webinarium jest realizowane w ramach projektu Centrum Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Informacja źródłowa: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=2978#opis

 

           

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.