UWAGA! Z uwagi na szerzącą się epidemię i wzrost liczby zakażonych wirusem SARS-CoV-2, targi Hannover Messe, jak również spotkania brokerskie w ich trakcie zostały przesunięte na termin: 13.07 to 17.07.2020.

 

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 20-24 kwietnia 2020 r. przy okazji targów Hannover Messe w Hanowerze w dniach 20 – 24 kwietnia 2020 r.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie, w trakcie którego także można się zapoznać z najnowszymi rozwiązaniami IT dla przemysłu.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwia nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą, dzięki możliwości zwiedzenia targów.

Dla kogo?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów oferujących swoje produkty i usługi szeroko pojętej branży przemysłowej, w szczególności w dziedzinie:

 • rozwiązań software i hardware IT/ICT dla przemysłu;
 • drukowania w technologii 3D;
 • produkcji przemysłowej;
 • obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej;
 • fotowoltaiki, energii wiatrowej i wodnej;
 • zarządzania energią;
 • automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych;
 • robotyki.

Na czym polega giełda?

 • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line, wskazują swojego lokalnego partnera, a następnie określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
 • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
 • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
 • Po zamknięciu rejestracji (z reguły 1-2 dni robocze przed rozpoczęciem targów) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej;
 • W daniach 20 – 24 kwietnia 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b.

Koszty

W przypadku rejestracji do 31 stycznia 2020 r. uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatne. Jednakże główny organizator wydarzenia informuje, że firmy które zarejestrują się do 31 stycznia, a po tym terminie odwołają swój udział w wydarzeniu lub umówią w systemie  mniej niż 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 150 euro.

Koszt rejestracji udziału od 1 lutego 2020 r. wynosi 75 euro za osobę.

Przedstawiciele firm zarejestrowani do udziału w wydarzeniu otrzymają bezpłatne bilety wejściowe na targi.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Polskie stoisko

Podczas tegorocznej edycji targów Hannover Messe Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje stoisko narodowe. Więcej informacji na temat możliwości bezpłatnej promocji na stoisku.

 

Zeszłoroczna edycja Targów: https://youtu.be/F45_YlKKdAE

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.