Serdecznie zapraszamy do udziału w wirtualnej giełdzie owoców i warzyw MACFRUT, która odbędzie się w dniach 8, 9, 10 września 2020r. Coroczne edycje targów gromadziły wielu przedsiębiorców działających w obszarze handlu owoców i warzyw. Jednak z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, organizatorzy zdecydowali o organizacji wirtualnej giełdy.

https://www.macfrutdigital.com/index.php?l=en

Organizatorzy włoscy poszukują w chwili obecnej firm zainteresowanych zakupem produktów włoskich. Firmy tego typu zainteresowane udziałem, proszone są
o rejestrację na stronie giełdy. Udział dla odwiedzających firm jest bezpłatny. Koszt ponosi firma zainteresowana wirtualnym stoiskiem.

W ramach udziału w tegorocznej edycji MACFRUT kupcy zarejestrowani na spotkania otrzymują:

  • dostęp VIP do platformy z możliwością  umówienia spotkań B2B
    z wystawcami;
  • Voucher gościnny na targi Macfrut 2021, składający się z zakwaterowania na 3-noce w hotelu oraz transfery lokalne dla dwóch osób.

Wszystko, co należy zrobić, aby wziąć udział, to zarejestrować się na platformie spotkań.

Jak działa platforma, obrazuje wideo: https://youtu.be/oSOuyECmTgs

Kupców zainteresowanych udziałem w spotkaniach, zapraszamy do rejestracji i udziału w formie bezpłatnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPd-q8IDzeJN7uZ4ZP95prigNjrj6WbL01TgICrSyQdNrvqQ/viewform

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.