piątek, 1 kwietnia, 2022

Wystartował program EIT Jumpstarter 2022

Program jest kierowany do innowatorów – przedsiębiorców, naukowców, doktorantów lub studentów studiów magisterskich i dotyczy branż: opieka zdrowotna, surowce, sektor rolno-spożywczy, energia, produkcja i mobilność miejska.

Co oferuje Jumpstarter ?

W trakcie 8-miesięcznego programu szkoleniowego, przy wsparciu najlepszych trenerów i mentorów uczestnicy będą pracować nad optymalnym dla swojego projektu modelem biznesowym. Przewidziane jest także wsparcie w zakresie podróży i zakwaterowania, a najlepsze zespoły innowatorów otrzymają szansę na wygranie nagrody pieniężnej w wysokości 10 000 €.

Kursy Jumpstarter opierają się na metodologii lean start-up z Doliny Krzemowej, dostosowanej do realiów europejskich. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak udoskonalić swoją ofertę, na czym polega segmentacja rynku, jak stworzyć skuteczną propozycję wartości.  

Udział w programie ułatwia najlepszym zespołom wejście na rynki europejskie i oferuje im kontakty  z partnerami przemysłowymi Wspólnot EIT, takimi jak m.in. GE Healthcare, Siemens, Philips, Roche, Bosch czy Maspex.

Kraje kwalifikujące się do udziału w projekcie to:

Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Malta, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Czarnogóra, Republika Macedonii Północnej, Serbia, Turcja, Gwadelupa, Gujana Francuska, Reunion, Martynika, Majotta i Saint-Martin (Francja), Azory i Madera (Portugalia) oraz Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania).

W kategorii surowce projekty mogą składać także : Austria, Niemcy, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Dania, Szwecja, Finlandia, Irlandia.

EIT Jumpstarter jest wspierany przez European Institute of Innovation and Technology, instytucję Unii Europejskiej

Ważne terminy:

Termin zgłaszania innowacyjnych pomysłów biznesowych: 10 kwietnia 2022 do godz. 23:59 CET

Wybór pomysłów i zaproszenia na bootcampy: 4 maja 2022

Bootcampy online : maj-czerwiec 2022

Wspólne szkolenie: lipiec-wrzesień 2022

Wielki finał: listopad 2022

Złóż wniosek https://apply.eitjumpstarter.eu/?utm_source=online&utm_medium=banner&utm_campaign=application&utm_term=manufacturing

 

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.