środa, 15 maja, 2024

Wystawa Single Market Tour w Polsce!

Single Market Tour to mobilna wystawa podsumowująca 30-lecie istnienia Jednolitego Rynku Unii Europejskiej. Wystawa odwiedza kraje UE od 2023, w maju odwiedzi również 4 polskie miasta: Katowice, Rzeszów, Lublin oraz Olsztyn.

Ta wystawa to nie tylko nauka – ale też zabawa. Od filmów, interaktywnych eksponatów i gier stymulujących umysł po inspirujące do refleksji konwersacje. Wiedzę zdobytą podczas wystawy przetestujecie dzięki quizom. A dla najlepszych przewidziano drobne upominki!

Enterprise Europe Network – wsparcie w zasięgu ręki

My też tam będziemy! Reprezentując największą na świecie sieć wspierającą MŚP we wchodzeniu na rynki zagraniczne – Enterprise Europe Network, odpowiemy na Wasze pytania i przedstawimy szeroki wachlarz bezpłatnych usług Sieci. Odwiedź nas i dowiedz się jak rozwinąć swój potencjał innowacyjny oraz konkurencyjność na rynkach zagranicznych. 

Wystawa zawita do 2 miast z konsorcjum Polski Wschodniej:

  • 19 maja – Lublin (Pl. Władysława Łokietka)
  • 21 maja – Olsztyn (Rynek Starego Miasta)

Idea Single Market Tour

Single Market Tour to międzynarodowa obwoźna wystawa po Jednolitym Rynku poświęcona trzydziestoleciu utworzenia wspólnego rynku Unii Europejskiej. Jej celem jest nawiązanie kontaktu z ludźmi ze wszystkich środowisk i zaprezentowanie codziennych korzyści płynących z Jednolitego Rynku, w tym swobodnego przepływu towarów, usług, ludzi i kapitału.

Wystawa rozpoczęła się w 2023 roku od wizyt w 7 państwach członkowskich UE (Włochy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Portugalia, Hiszpania i Francja). W tym roku wystawa podróżuje po Niemczech, Luksemburgu, Holandii, Belgii, Słowacji, Czechach, Polsce, Danii, Szwecji, Finlandii, Estonii, Łotwie i Litwie.

Więcej o wystawie i Jednolitym Rynku przeczytasz na oficjalnej stronie Komisji Europejskiej.

 

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.