w imieniu ośrodka Enterprise Europe Network w Lubelskiej Fundacji Rozwoju, świadczącego bezkosztowe wsparcie dla firm poszukujących kontrahentów zagranicznych, zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniu „Zabezpieczenie ryzyka walutowego w firmie”, które rozpocznie się 9 listopada stacjonarnie w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju, a jego kontynuacja będzie miała miejsce jako webinar 17 listopada br.

Szkolenie adresowane jest:

– do wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową, lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych.
– do osób, które osobiście przeprowadzają transakcje wymiany walut w swoich firmach (sprzedaż waluty z eksportu oraz zakup waluty na płatności importowe), lub do osób nadzorujących takie transakcje wymiany walut.

Dla takich osób szkolenie będzie bardzo praktyczne i konkretne.

– w mniejszym stopniu korzyści z seminarium uzyskają osoby zajmujące się kwestiami księgowymi oraz kwestiami handlowymi w firmie. Niemniej jednak osoby takie, także dowiedzą się sporo interesujących informacji.

PROGRAM SPOTKANIA

REJESTRACJA do 8 listopada 2023r.

Szkolenie poprowadzą praktycy, od lat zajmujący się wskazaną tematyką.

   Jacek Maliszewski – Dyrektor ds. Rynków Finansowych w Domu Maklerskim AFS, autor książki “Zarządzanie Ryzykiem Kursu Walutowego – Poradnik Praktyczny”.

Łukasz Leszczyński – Zarządzający Ryzykiem Finansowym w Domu Maklerskim AFS.

Prowadzący szkolenie pokażą same praktyczne (z życia wzięte) przykłady działań zabezpieczających ryzyko walutowe z ostatnich 25 lat. Mało teorii, dużo praktyki. Pokażą swoje metody od “kuchni”, wypracowane na przestrzeni 25 lat działalności na rynku walutowym . Sporo opowiedzą na temat bieżącej sytuacji na rynku EUR/PLN, EUR/USD oraz USD/PLN. Przekażą informacje na temat rachunkowości zabezpieczeń oraz omówią metody księgowego oraz kasowego zarządzania ryzykiem walutowym.

Istnieje możliwość zgłoszenia kilku osób z firmy, uczestniczących na zmianę w wybranych blokach szkoleniowych.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

powrót

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.