poniedziałek, 5 października, 2020

Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie

 W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Wielkopolskiej Grupy Prawniczej Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k. zapraszamy MMŚP do udziału w projekcie „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” to projekt skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu całej Polski, którym zależy na rozwoju swojej działalności poprzez udział w zagranicznych zamówieniach publicznych lub zamówieniach publicznych organizacji międzynarodowych.

Obecnie tylko niewielka liczba polskich przedsiębiorców wykorzystuje możliwości rozwoju, jakie daje udział w międzynarodowych przetargach. Powodem jest brak wiedzy na temat zasad obowiązujących na innych rynkach oraz przekonanie o skomplikowanych warunkach uczestnictwa w przetargach. 

W ramach udziału w projekcie firmy mają zagwarantowane:

  1. Szkolenie z zagranicznych zamówień publicznych

Każde przedsiębiorstwo, które zgłosi się do projektu będzie mogło wziąć udział w szkoleniu dotyczącym wybranych dwóch rynków międzynarodowych zamówień publicznych.

Łącznie, podczas wszystkich szkoleń, omówionych zostanie 40 rynków zagranicznych zamówień publicznych. Najbliższe szkolenie dotyczące rynków zamówień w ramach ONZ już
w listopadzie 2020.

     2. Indywidualne doradztwo prawne

Doradztwo prawne, prowadzone przez ekspertów z dziedziny zamówień publicznych, ma na celu udzielenie profesjonalnej pomocy m.in. w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do udziału
w przetargu zagranicznym oraz omówienie konkretnych przypadków związanych z postępowaniem o zamówienie publiczne, którym zainteresowane jest przedsiębiorstwo.

    3. Wsparcie w zakresie poszukiwania interesujących postępowań

Na bieżąco monitorujemy zagraniczne rynki zamówień pod kątem działalności naszych klientów i interesujących ich postępowań. W tym celu opracowaliśmy własną wyszukiwarkę zagranicznych zamówień.

Koszty:

• Koszt udziału w szkoleniu (1 dzień/ 6h) – 102,60 zł /osobę (pozostałe 70% wartości dofinansowane ze środków UE)
• Koszt 1h doradztwa dla przedsiębiorstwa – 88,00 zł netto (pozostałe 80% wartości dofinansowane ze środków UE; w ramach projektu przewidziano średnio 20h doradztwa na jedno przedsiębiorstwo, ale możliwe jest skorzystanie z większej liczby godzin)

Dzięki udziału w projekcie:

• zwiększysz konkurencyjność swojej firmy i kompetencje pracowników
• dołączysz do grona przedsiębiorców działających na arenie międzynarodowej
• skorzystasz z możliwości, jakie daje udział w zagranicznych przetargach
• zdobędziesz wiedzę od ekspertów
• rozwiniesz swój biznes

Dowiedz się więcej na www.zzp.wgpr.pl

W projekcie weźmie udział tylko 250 MMŚP z całej Polski

Kontakt:

Wielkopolska Grupa Prawnicza
Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k.
ul. Grudzieniec 64, 60-601 Poznań
tel.: + 48 (61) 850 12 33
fax: + 48 (61) 850 11 44
e-mail: biuro@wgpr.pl
NIP: 778-143-26-65

www.zzp.wgpr.pl
www.wgpr.pl

powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest

KALENDARZ WYDARZEŃ

ENTERPRISE EUROPE NETWORK POLSKA WSCHODNIA
realizacja:
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.